Projektant elektro

Projektant/ka elektro (m/ž)- NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK

ZVVZ GROUP, a.s.

Náplň práce:

  • + Spolupráce na tvorbě projektů zařízení pro náročné technologické provozy
  • + Tvorba projektové dokumentace (elektro a SKŘ) navrženého zařízení
  • + Konzultační a poradenská činnost
  • + Spolupráce na technickém rozvoji výrobků a technologií
  • + Komunikace se zákazníky
  • + Zpracování technických podkladů pro obchodní poptávky
  • + Praktická spolupráce při vývoji SW a uvádění navržených systémů do provozu
  • + Spolupráce s technology
  • + Autorský dozor projektů na stavbě

Požadujeme:

  • + SŠ vzdělání elektro směru nebo
  • + VŠ vzdělání elektro
  • + Praxe v oboru vítána
  • + Mírně pokročilá znalost anglického nebo ruského jazyka
  • + Znalost práce na PC (AutoCAD, MS Office)
  • + Schopnost týmové práce
  • + Technické myšlení, kreativita
  • + Řidičský průkaz skupiny B, ochota cestovat
  • + Autorizace v oboru výhodou

Nabízíme:

  • + Zázemí renomované společnosti
  • + Motivující finanční ohodnocení a práci na zajímavých projektech
  • + V případě autorizace mzdu nad rámec uvedeného rozpětí
  • + Týden dovolené navíc
  • + Pružná pracovní doba
  • + Závodní stravování
  • + Příspěvek na penzijní připojištění
  • + Příspěvek na dojíždění
  • + Benefitní program
  • + Možnost dalšího vzdělávání (odborné kurzy, jazykové apod.)
  • + V případě autorizace vyšší mzdy

Místo pracoviště: Milevsko, po zaškolení možnost Praha

Tarifní stupeň: Smluvní mzda

Nástup: Dle dohody

Bližší informace získ áte: Ing. Hana Klukáčková, tel: 382 552 705, hana.klukackova@zvvz.cz

Pošlete nám žádost o zaměstnání

Vyplňte níže uvedený formulář a buďte součástí našeho týmu.