Zámečník

Náplň práce:

  • činnosti související se zhotovením přípravků, nástrojů a částí strojů a zařízení ruční úpravou a opracování strojních součástí broušením, řezáním, sekáním, ohýbáním, rovnáním, vrtáním, řezáním závitů, slícováním a stehováním dílů
  • sestavování a montáž dílů strojů a zařízení podle technické dokumentace (výkresové sestavy)

Požadujeme:

  • střední odborné vzdělání, strojírenství výhodou
  • znalost čtení výkresové dokumentace a technologických postupů
  • základní svářecí kurz – zk 135 1.1
  • praxe v oboru

Nabízíme:

  • zázemí stabilní a renomované společnosti
  • motivující finanční ohodnocení a práci na zajímavých projektech
  • týden dovolené navíc
  • závodní stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na dojíždění

Společnost:
ZVVZ MACHINERY, a.s.
Útvar:
Personalistika
Tarifní stupeň:
Nástupní mzda 16 000 Kč + výkonnostní ohodnocení; Jednosměnný provoz
Nástup:
Ihned

Bližší informace získáte:

Mgr. Šárka Nováková
+420 382 552 858
sarka.novakova@zvvz.cz

Odeslat žádost o zaměstnání