1️⃣ ZVVZ má 5 nových projektů - představujeme 1/5 neboli Další látkový filtr pro Kazachstán


Představujeme 1/5 nových projektů - látkový filtr pro Kazachstán


07.09.2022 Pro veřejnost #zvvz

Na konci června letošního roku bylo podpisem smlouvy završeno více než roční úsilí o získání zakázky na dodávku odprašovacího zařízení pro hutní kombinát AZF v kazachstánském městě Aksu.
Součástí dodávky je velký látkový filtr EFP (se zařízením na odsun zachycených odprašků a řídícím systémem) odsávající každou hodinu téměř 1 milion krychlových metrů znečištěné vzdušiny, která pochází od feroslitinářské pece č. 42 aksuského závodu. Přijaté technické řešení pak umožňuje garantovat výstupní zaprášenost za filtrem do 10 mg/m3. O spokojenosti zákazníka vypovídá, že skupina ZVVZ GROUP dodala od roku 2010 do tohoto kombinátu již šest obdobných zařízení v celkové hodnotě více než 500 milionů korun.
Připravit nabídky takového rozsahu a následně přesvědčit zákazníka k podpisu smlouvy právě s naší společností nelze bez spolupráce týmu složeného z odborníků celé firmy. Je tedy na místě poděkování těmto kolegům.
V nadcházejících měsících budou pokračovat práce na přípravě technického řešení a následných dodávek zařízení pro odprášení dalších pecí hutního kombinátu AZF Aksu.

Tags