5️⃣ ZVVZ má 5 nových projektů - představujeme 5/5 neboli Spolupráce s firmou MShield


Představujeme 5/5 nových projektů - Spolupráce s firmou MShield


23.09.2022 Pro veřejnost #zvvz

Začátkem měsíce srpna jsme prostřednictvím kolegů ze skupiny uzavřeli smluvní vztah na výrobu dvou tunelů pro odstínění radioaktivního záření pro výzkumný jaderný reaktor FRM II, provozovaný Technickou univerzitou v Mnichově.

Čas na přípravu nabídky byl velice krátký, a proto byl sestaven širší obchodní tým tvořený zástupci obchodu, kalkulantů, konstrukce, technologie, nákupu, výroby a vedení společnosti.
 
Díky úzké spolupráci členů týmu a intenzivní komunikaci se zákazníkem byl stanoven efektivní výrobní postup, který umožňoval dodržet požadované datum dodání. Následně byla naše nabídka připravena a obratem předána zákazníkovi.

Zástupci firmy MShield velmi uvítali náš profesionální přístup, a ještě tentýž den jsme obdrželi objednávku na kompletní dodávku obou tunelů, která je v rozsahu nižších desítek milionů korun. Nyní již pracujeme na úspěšném dodání obou tunelů.

V návaznosti na tento pilotní projekt jednáme se zákazníkem o spolupráci na několika dalších projektech a věříme, že jsme položili základ dlouhodobého vztahu se společností MShield.

Tags