Holding ZVVZ vede od ledna Miloslav Kafka


Funkci generálního ředitele holdingu ZVVZ GROUP zastává Ing. Miloslav Kafka.


17.05.2023 Pro veřejnost #zvvz

Funkci generálního ředitele holdingu ZVVZ GROUP zastává od 16. ledna Miloslav Kafka, který je od května také místopředsedou představenstva ZVVZ GROUP.  Svou pracovní kariéru začal v nedaleké firmě Kovosvit MAS v Sezimově Ústí jako konstruktér, následně zde působil jako ředitel strategie a generální ředitel. Ve funkci generálního ředitele skupiny ZVVZ využije svých manažerských zkušeností, které získal během profesní kariéry v různých oborech průmyslu jako je energetika, letecký průmysl či strojírenství ve společnostech PBS GROUP, Mavel, Tesla Mladá Vožice a další.

Mým cílem je zajistit rozvoj celé společnosti ve všech firemních procesech od obchodu přes technický vývoj až po efektivitu činností. Je pro nás důležité naučit se využít příležitostí v reakci na současný vývoj na trhu a identifikovat obchodní strategii společnosti pro budoucí období,“ uvedl nový generální ředitel. 

Holding ZVVZ patří skupině GES GROUP. Produkty holdingu nalezneme nejenom v České republice, ale i ve vzdálenějších zemích, jimiž jsou Kuba, Turecko či Kazachstán. V celém holdingu momentálně pracuje bezmála 600 zaměstnanců.

Tags