Jeřábník

Jeřábník (m/ž)

Nabídka práce ZVVZ ENGINEERING, a.s.

Náplň práce:

  • + přeprava břemen pomocí montážních mechanismů (věžové jeřáby/autojeřáby,..) na zakázkách ZEE v rámci celé České/ Slovenské republiky
    + záznamy do provozního deníku obsluhovaného jeřábu
    + kontrola, úklid a běžná údržba obsluhovaného jeřábu

Požadujeme:

+ výuční list (stojní obor výhodou)
+ jeřábnický průkaz, příp. ochotu pro jeho získání
+ ochotu učit se
+ ochotu cestovat
+ řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • + zázemí stabilní a renomované společnosti
  • + zajímavé finanční ohodnocení
  • + dotované závodní stravování
  • + příplatek za přesčas 50 %
  • + mzdové zvýhodnění za práci ve svátek, v noci a o víkendu
  • + týden dovolené navíc
  • + příspěvek na penzijní připojištění
  • + benefitní program 6 000,- Kč/rok

Místo pracoviště: Milevsko

Bližší informace získáte: Kristýna Pešičková, tel.: 382 552 707, mob.: 737 232 971, kristyna.pesickova@zvvz.cz

Pošlete nám žádost o zaměstnání

Vyplňte níže uvedený formulář a buďte součástí našeho týmu.