Klempíř

ZVVZ MACHINERY, a.s.

Náplň práce:

    • + obsluhuje a seřizuje jednoúčelové stroje a přípravky na výrobu potrubí
      + provádí ruční a strojní zpracování a spojování tenkých plechů a zhotovuje z nich výrobky
      + zhotovuje tvarové díly a jiné výrobky dle technické dokumentace
      + spolupracuje s TPV na stanovení technologie výroby atypických tvarových dílů
      + zhotovuje kruhové oblouky falcováním a bodováním
      + stehuje a svařuje výrobky z kovových materiálů a jejich slitin obloukovým svařováním tavicí se elektrodou v aktivním plynu
  • Požadujeme:

  • + výuční list, vyučení a praxe v oboru výhodou
  • + manuální zručnost, spolehlivost
  • + čtení výkresové dokumentace

Nabízíme:

  • + Zázemí stabilní a renomované společnosti
  • + Týden dovolené nad rámec Zákoníku práce
  • + Jednosměnný provoz
  • + Příspěvek na penzijní připojištění
  • + Příspěvek na dopravu až 3 850,- Kč
  • + Měsíční výkonnostní ohodnocení až 10%
  • + Příplatek za práci přesčas ve výši 50%
    + Náborový příspěvek ve výší 21 000,- Kč
    + Dotované závodní stravování, cena hl. jídla od 40,-Kč
  • + Mzdové zvýhodnění za práci ve svátek, v noci a o víkendu
  • + Věrnostní odměny
  • + Osobní účet pro oblast sportu, kultury, zdraví, cestování a vzdělávání s příspěvkem 6 000,- Kč/rok
    + Zvýhodněné telefonní tarify i pro rodinné příslušníky
    + Příspěvek na lázeňskou péči a ozdravné pobyty
    + Další zajímavé nefinanční benefity v rámci skupiny
  • Místo pracoviště: Milevsko

Bližší informace získáte: Ing. Denisa Chábková, tel. 737 234 037, denisa.chabkova@zvvz.cz

Pošlete nám žádost o zaměstnání

Vyplňte níže uvedený formulář a buďte součástí našeho týmu.