Montér (m/ž)

ZVVZ ENGINEERING, a.s.

Náplň práce:

  • + montážní a demontážní práce technologických celků – látkové a elektrické filtry, vzduchotechnika, ventilátory
  • + občasné klempířské a zámečnické práce

Požadujeme:

  • + vyučení v oboru
  • + znalost čtení technické dokumentace
  • + praxe v oboru výhodou
  • + samostatnost, zodpovědnost, manuální zručnost
  • + řidičský průkaz sk. B
  • + výhodou - ochotu podstoupit prověrku od NBÚ na stupeň „tajné“, případně další potřebná školení

Nabízíme:

  • + zázemí stabilní a renomované společnosti
  • + zajímavé finanční ohodnocení
  • + týden dovolené nad rámec Zákoníku práce
  • + závodní dotované stravování
  • + příspěvek na penzijní připojištění
  • + příspěvek na dopravu
  • + měsíční výkonnostní ohodnocení až 10%
  • + benefitní program 6 000,- Kč/rok

Bližší informace získáte: Ing. Hana Klukáčková, tel. 382 552 705, hana.klukackova@zvvz.cz

Pošlete nám žádost o zaměstnání

Vyplňte níže uvedený formulář a buďte součástí našeho týmu.