Obsluha dělících pil

Obsluha dělících pil (m/ž)

Nabídka práce ZVVZ MACHINERY, a.s.

Náplň práce:

  • + dělení tyčového materiálu na pásové a rozbrušovací pile
  • + dělení materiálu na lise
  • + provádět údržbu a drobné opravy na svěřeném strojním zařízení
  • + provádět kontroly kvality provedené práce
  • + seřizování přípravků pro lis a následné lisování

Požadujeme:

  • + vyučení ve strojírenském nebo příbuzném oboru výhodou
  • + schopnost čtení výkresové dokumentace
  • + spolehlivost, pečlivost při práci a ochota učit se novým věcem

Nabízíme:

  • + zázemí stabilní a renomované společnosti
  • + týden dovolené nad rámec Zákoníku práce
  • + jednosměnný provoz
  • + závodní dotované stravování
  • + příspěvek na penzijní připojištění
  • + příspěvek na dopravu
  • + měsíční výkonnostní ohodnocení až 10%
  • + příplatek za práci přesčas ve výši 50%
  • + mzdové zvýhodnění za práci ve svátek, v noci a o víkendu
  • + odměny při životních výročích
  • + věrnostní odměny
  • + benefitní program

Místo pracoviště: Milevsko

Bližší informace získáte: Ing. Denisa Chábková, tel. 737 234 037, denisa.chabkova@zvvz.cz

Pošlete nám žádost o zaměstnání

Vyplňte níže uvedený formulář a buďte součástí našeho týmu.