Obsluha ohraňovacího lisu

Obsluha ohraňovacího lisu (m/ž) - TRUMPH nebo GASPARINI

ZVVZ MACHINERY, a.s.

Náplň práce:

  • + obsluha ohraňovacího stroje
  • + kontrola a preventivní údržba stroje
  • + samokontrola provedené práce
  • + příprava a kontrola a nástrojů

Požadujeme:

  • + vyučení v oboru strojírenství
  • + praxe na daném stroji vítána
  • + znalost čtení technických výkresů
  • + samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost a flexibilita

Nabízíme:

  • + zázemí stabilní a renomované společnosti
  • + týden dovolené navíc nad Zákoník práce
  • + závodní dotované stravování
  • + příspěvek na penzijní připojištění až 1.000,- Kč
  • + měsíční výkonnostní ohodnocení až 10%
  • + příplatek za práci přesčas 50%
  • + kvalitní dotované závodní stravování, cena hlavního jídla 37,- Kč (závodní jídelna v areálu)
  • + příspěvek na dopravu až 3.850,- Kč
  • + osobní účet pro oblast sportu, kultury, zdraví, cestování a vzdělávání s příspěvkem 6 000,- Kč/rok
  • + zvýhodněné telefonní tarify i pro rodinné příslušníky
  • + odměny podle životních jubileí
  • + podpora dalšího vzdělávání a možnost kariérního růstu
  • + příspěvek na dětské letní tábory a sportovní soustředění
  • + příspěvek na lázeňskou péči a ozdravné pobyty
  • + odměna za doporučení nových kolegů
  • + náborový příspěvek 21.000,- Kč
  • + další zajímavé nefinanční benefity v rámci skupiny

Místo pracoviště: Milevsko, nástup: dle dohody

Bližší informace získáte: Ing. Denisa Chábková, tel. 737 234 037, denisa.chabkova@zvvz.cz

Pošlete nám žádost o zaměstnání

Vyplňte níže uvedený formulář a buďte součástí našeho týmu.