Operátor NC

Operátor NC (m/ž)

ZVVZ MACHINERY, a.s.

Náplň práce:

  • + Obsluha 3-5 osých CNC obráběcích strojů

Požadujeme:

  • + Vyučení v oboru nebo praxe na obdobné pozici
  • + Znalost řídících systémů Siemens, Heidenhain – základy programování výhodou
  • + Praxe v soustružení a frézování na klasických strojích
  • + Znalost čtení výkresové dokumentace

Nabízíme:

  • + Zázemí stabilní a renomované společnosti
  • + Týden dovolené nad rámec Zákoníku práce
  • + Jednosměnný provoz
  • + Závodní dotované stravování
  • + Příspěvek na penzijní připojištění
  • + Příspěvek na dopravu
  • + Měsíční výkonnostní ohodnocení až 12%
  • + Příplatek za práci přesčas ve výši 50%
  • + Mzdové zvýhodnění za práci ve svátek, v noci a o víkendu
  • + Věrnostní odměny
  • + Benefitní program

Místo pracoviště: Milevsko

Bližší informace získáte: Ing. Denisa Chábková, tel. 737 234 037, denisa.chabkova@zvvz.cz

Pošlete nám žádost o zaměstnání

Vyplňte níže uvedený formulář a buďte součástí našeho týmu.